Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5