Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
JunoRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0