Movies
Ratings
225
Begin AgainRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 0.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 0.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5