Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.0
IdiocracyRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5