Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0