Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 0.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 1.0
American AssassinRated ★ 0.5