Movies
Ratings
160
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 0.5
WonderRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
MudRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5