Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0