Movies
Ratings
93
InsidiousRated ★ 2.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The TargetRated ★ 1.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
One DayRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 2.0