Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 9Rated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 2.5