Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
The Crowned ClownRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0