Titles you rated
Basic InstinctRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0