Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5