Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5