Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Big YearRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 2.5
TroubleshooterRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5