Titles you rated
2012Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0