Movies
Ratings
612
After the StormRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.5