Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0