Titles you rated
Secret DoorRated ★ 5.0- Can't LoseRated ★ 3.5
Call of the CountryRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Mackerel RunRated ★ 3.5
Rascal SonsRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
PresidentRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 4.5
MidasRated ★ 4.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5