Series
Ratings
726- 블리치Rated ★ 5.0
Digimon Adventure:Rated ★ 5.0- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 5.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 5.0- Bread BarbershopRated ★ 5.0
- Teenage Parents Season 5Rated ★ 1.0
Teenage ParentsRated ★ 1.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Mr. TrotRated ★ 1.0- Teenage Parents 3Rated ★ 1.0
Teenage Parents 2Rated ★ 1.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
DororoRated ★ 3.0
Teenage ParentsRated ★ 1.0
Screening HumanityRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0