Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The HuntressesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.5
QuickRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.5