Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
Sing in LoveRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 1.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Matthias and MaximeRated ★ 4.5