Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0