Movies
Ratings
228
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 0.5
50 First DatesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5