Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5