Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 5.0