Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 4.0
NellRated ★ 5.0
The Brave OneRated ★ 3.5
City of AngelsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
HackersRated ★ 3.5
Solomon KaneRated ★ 2.5
Mortal KombatRated ★ 3.0
Double TeamRated ★ 3.0
ChocolateRated ★ 4.5
GoemonRated ★ 3.0
Big BangRated ★ 2.0
Mercury RisingRated ★ 5.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 4.0
WarRated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 2.5