Titles you rated
The Human Centipede First SequenceRated ★ 0.5
The MessengersRated ★ 2.5
Goodbye BafanaRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Batman & RobinRated ★ 4.0
Yes or NoRated ★ 4.0- Timon And PumbaaRated ★ 4.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 4.0
Candyman: Farewell to the FleshRated ★ 2.0
Candyman: Day of the DeadRated ★ 2.5
CandymanRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Hotel for DogsRated ★ 3.0
John RabeRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.5