Movies
Ratings
191
The ThroneRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0