Movies
Ratings
291
My DictatorRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
3096 DaysRated ★ 2.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
Chernobyl DiariesRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.5