Movies
Ratings
435
In Our PrimeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Close Range LoveRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
One Week FriendsRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5