Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 1.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
MementoRated ★ 0.5
Blue StreakRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Memento MoriRated ★ 1.5