Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Closing DynastyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.5