Series
Ratings
21- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0- Macross FRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
- The World God Only Knows IIRated ★ 3.0
- The World God Only KnowsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5