Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
1408Rated ★ 2.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.5
Love So DivineRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0