Movies
Ratings
102
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0