Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
ViceRated ★ 5.0
CheekyRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0