Titles you rated
PawnRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 2.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0