Titles you rated
HugoRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Kate & LeopoldRated ★ 5.0
The FrightenersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 1.0