Movies
Ratings
543
He's on DutyRated ★ 1.5
Under SiegeRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
Casino RaidersRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
CashbackRated ★ 1.0
The AssassinsRated ★ 2.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
SkylineRated ★ 0.5
The TuxedoRated ★ 2.0
Kindergarten CopRated ★ 1.5
Tough as IronRated ★ 1.0
The Guard PostRated ★ 2.0
Never Say Never AgainRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.5