Movies
Ratings
846
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5