Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0