Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0