Titles you rated
The FamilyRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5
Fortune SalonRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 2.5
The OmenRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0