Movies
Ratings
205
AladdinRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0