Movies
Ratings
415
F1: The MovieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
SmileRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0