Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0