Movies
Ratings
258
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0