Movies
Ratings
314
He's on DutyRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0