Titles you rated
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5